МИНИСТАР ВЕСИЋ: Једноставније процедуре за грађевинске дозволе и катастар доступнији грађанима
МИНИСТАР грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Горан Весић рекао је да треба поједноставити и упростити процедуре за грађевинске дозволе.

Фото Танјуг
Он је казао да ће се трудити да домаће компаније буду више заштићене, јер како је казао, нека државна предузећа објављују тендере са таквим условима да фирме из Србије на њима не могу да учествују.
Казао и да се са Министарством екологије ради на доношењу нове уредбе којом ће бити регулисан поступак са отпадом, те изразио очекивање да ће бити смањен број дивљих депонија.
- Верујем да Катастар треба да буде доступнији грађанима са лакшим процедурама, колико и верујем да рад вредних људи запослених у Катастру мора да се боље вреднује - рекао је он.
(Информер)
Препоручујемо

РАЗЛОГ РАСТАНКА - ТУЖАН: Бивша супруга Љубомира Бандовића је талентована уметница
12. 11. 2022. у 08:39

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (1)