ИЗЛОЖБА ЗА КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА: Председник Вучић са победницима конкурса “Наша најлепша Србија” - најбољима и награде

Новости онлајн

17. 12. 2022. у 13:04

ПРВИ део конкурса „Наша најлепша Србија“, који је покренуо председник Србије Александар Вучић на свом Инстаграм профилу, завршава се последње недеље децембра изложбом победничких фотографија.

ИЗЛОЖБА ЗА КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА: Председник Вучић са победницима конкурса “Наша најлепша Србија” - најбољима и награде

Фото: Танјуг

На изложби, коју организује Генерални секретаријат председника Републике, биће представљене фотографије које су током претходних седам месеци на најбољи начин промовисале јединствену лепоту Србије. 

Учесницима конкурса, чије су фотографије објављене, биће уручени поклони, а аутор фотографије која је добила највише свиђања претилаца Инстаграм профила Будућност Србије АВ, биће посебно награђен.

Награду ће победнику предати председник Вучић током пријема на који ће бити позвани аутори свих фотографија које су нас, из недеље у недељу, водиле по најлепшим пределима наше Србије.

Конкурс се наставља и у 2023. години, уз позив председника Александра Вучића грађанима да своје ауторске фотографије, уз контакте, шаљу на е-пошту: насанајлепсасрбија@председник.рс

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (224)

ГОРАН ИВАНИШЕВИЋ САХРАНИО НОВАКА! Ђоковић није психички најјачи, нити има најбољи ритерн! (ВИДЕО)