ВУЧИЋ ДАНАС НА СЕДНИЦИ ВЛАДЕ: Председник Србије се вечерас обраћа јавности
СЕДНИЦА Владе Србије биће одржана данас у 11 часова, у згради Владе Србије.
Фото: Танјг/Страхиња Аћимовић
На позив председнице Владе Ане Брнабић, седници ће присуствовати председник Републике Александар Вучић, саопштено је из Владе. Како је саопштено, главна тема ове седнице је дијалог око Косова и Метохије.
Председник Србије Александар Вучић обратиће се данас јавности у 20 часова.
Како је саопштила служба за сарадњу с медијима председника Републике, обраћање ће бити одржано у згради Генералног секретаријата председника Републике.
БОНУС ВИДЕО: РУСИ ИЗВЕСТИЛИ О НАПАДУ НА ДЕЦУ - Снимци агенције "Руптлy" из Грачанице
Препоручујемо
БУРА ПРЕД ВАЖНУ СЕДНИЦУ ВЛАДЕ О КОСОВУ: Вучић спреман и да се повуче са чела државе
22. 01. 2023. у 23:34
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (76)