БОЦАН-ХАРЧЕНКО ОСУДИО ПРЕТЊЕ УБИСТВОМ ВУЧИЋУ: Русија опредељена за наставак свестране сарадње са пријатељском Србијом
АМБАСАДОР Русије у Србији Александар Боцан-Харченко најоштрије је данас осудио претње са скупа који је одржан код зграде Председништва Србије.
Фото Д. Миловановић
Боцан-Харченко је на Твитеру нагласио да је Русија опредељена за наставак свестране сарадње са пријатељском Србијом и да се не меша у унутрашња питања Србије.
- Најоштрије осуђујемо претње упућене са скупа који је синоћ одржан у близини Председништва Србије - навео је Боцан-Харченко на свом налогу на Твитеру.
Подсетимо, са протеста екстремиста који су се окупили синоћ испред зграде Председништва послате су језиве претње убиством председнику Србије Александру Вучићу. Док су држали говоре са бине се обратио један од организатора протеста Дејан Петар Златановић, који је на крају свог говора викнуо "Ко потпише-њега убише" и Дамјан Кнежевић из такозваних "Народних патрола, чији се припадник Дејан Бобачек данас упутио са снајперском пушком на протест испред Председништва, такође је потврдио да је њихова намера да угрозе живот председника Вучића.
Он је на протесту између осталог изјавио:
- Кунем вам се, спремни смо за много више од нереда!
Препоручујемо
ОМИЉЕНИ ЛИК: Како данас изгледа Давид из чувене серије? Не бисте га препознали на улици!
15. 02. 2023. у 14:21
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања
МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).
10. 01. 2026. у 15:08
ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда
ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.
10. 01. 2026. у 06:30
ЋЕРКА ДОШЛА КОД ЧЕДЕ Видите шта је урадила Косу: "Добио је шта је тражио!" (ВИДЕО)
ЧЕДА Јовановић недавно је открио да је почео да живи са својим пријатељам Ацом Косом, а не крије да му његова подршка у животу много значи.
11. 01. 2026. у 09:32
Коментари (19)