КУРТИ КАПИТУЛИРАО ПРЕД СРБИЈОМ: Тахиријева напала премијера лажне државе

Новости онлине

19. 03. 2023. у 13:08

БИВШИ главни преговарач тзв. Косова у дијалогу са Србијом Едита Тахири је реаговала на јучерашњи састанак у Охриду, и рекла је да је премијер лажне државе Аљбин Курти прихватио споразум без признања, са правом на удруживање и аутономију за Србе.

КУРТИ КАПИТУЛИРАО ПРЕД СРБИЈОМ: Тахиријева напала премијера лажне државе

Фото: Профимедиа

Она је на Фејсбуку позвала посланике да не гласају за овај споразум и да не дозволе "капитулацију Косова пред Србијом".

- (тзв.) Косово је добило рат против Србије, премијер Курти је историјски и стратешки изневерио (тзв.) Косово за столом. Прихватио споразум о непризнавању са Србијом, уз удруживање и аутономију за српску мањину. Скупштина (тзв.) Косова и посланици морају да исправе овај историјски неуспех ако овај споразум не буде усвојен; да не дозволимо ову капитулацију (тзв.) Косова пред Србијом, већ да спроведемо капитулацију Србије у Куманову 1999. године коју смо борбом, крвљу и мудром дипломатијом Албанаца постигли - написала је она на фејсбуку.

БОНУС ВИДЕО: ВУЧИЋ - Нећу признати тзв. Косово

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (1)

КРАЈ РАТА КОЈИ БЕСНИ? Ударна објава Трампа