ОГЛАСИЛА СЕ ПРЕМИЈЕРКА НАКОН НАПАДА НА ПАЈКИЋА: То је резултат позива на линч, увреда и мржње које свакодневно трпимо

Новости онлајн

10. 06. 2023. у 13:24

ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић огласила се након вести да се синоћ нападнут посланик Српске напредне странке Лав Пајкић.

ОГЛАСИЛА СЕ ПРЕМИЈЕРКА НАКОН НАПАДА НА ПАЈКИЋА: То је резултат позива на линч, увреда и мржње које свакодневно трпимо

Фото: Танјуг

- Синоћ је, без икаквог повода, осим што је члан@снс_србија, кукавички, са леђа, уз увреде и псовке на рачун његове преминуле мајке и председника @авуциц нападнут Лав Пајкић. То је резултат позива на линч, увреда и мржње које свакодневно трпимо. Настављамо борбу за пристојну Србију! - написала је премијерка Ана Брнабић. 

Подсетимо, Лав Пајкић, посланик Српске напредне странке, нападнут је синоћ исред породичног дома, а ту информацију поделио је на свом Инстаграм налогу где је детаљно описао шта се и како догодило.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКРОВСК ПРЕД ПАДОМ, РУСКИ ВОЈНИЦИ У ЦЕНТРУ ГРАДА: Ситуација је више него критична, убијају нам људе

ПОКРОВСК ПРЕД ПАДОМ, РУСКИ ВОЈНИЦИ У ЦЕНТРУ ГРАДА: "Ситуација је више него критична, убијају нам људе"

НАЈМАЊЕ 250 руских војника налази се у Покровску, где учествују у уличним борбама и убијају украјинске војнике, посебно оператере дронова, преноси Украјинска правда позивајући се на официре из две бригаде које делују у том подручју.

25. 10. 2025. у 19:17

Коментари (294)

ВЛАХОВИЋ ОКОНЧАВА ЈУВЕОВУ КРИЗУ: Данашњи ривал старе даме је редовна муштерија српског центарфора