НОВЕ ПРОВОКАЦИЈЕ КУРТИЈЕВИХ СПЕЦИЈАЛАЦА: Оклопна возила Росу и вечерас на улицама Северне Митровице (ВИДЕО)
17. 06. 2023. у 23:38
НА улицама Северне Митровице и вечерас је приметно присуство оклопних возила и припадника специјалних јединица косовске полиције Росу.
Повезане вести
СРПСКА ДЕЦА У НЕМИЛОСТИ ШИПТАРА: Куртијевци развалили куће, малишани лепе врата свог дома (ВИДЕО)
У НАСТАВКУ бруталне физичке и правне репресије према српском народу, Аљбин Курти је јутрос наредио акцију хапшења Срба у Зубином Потоку и Звечану у којој је приведено седморо наших сународника.
19. 10. 2025. у 15:25
КУРТИЈЕВИ СПЕЦИЈАЛЦИ РАЗБИЈАЛИ ВРАТА НА СРПСКИМ КУЋАМА! Седморо Срба приведено у Зубином Потоку и Звечану - Опсадно стање трајало сатима
У НАСТАВКУ бруталне физичке и правне репресије према српском народу, Аљбин Курти је јутрос наредио акцију хапшења Срба у Зубином Потоку и Звечану у којој је приведено седморо наших сународника.
19. 10. 2025. у 12:47
КУРТИЈЕВИ ТЕРОРИСТИ ОСКРНАВИЛИ ЗАСТАВУ СРБИЈЕ: У Гораждевцу поново скинута застава Србије са споменика посвећеном жртвама НАТО бомбардовања
У ГОРАЖДЕВЦУ је данас поново скинута застава Србије са спомен-обележја посвећеног жртвама НАТО бомбардовања 1999. године, преноси Радио Гораждевац.
21. 08. 2025. у 21:22
ПОЗНАТО КО ЈЕ СРБИН УХАПШЕН НА МЕРДАРУ! Породици неће да дају да разговара са ањима
ТАКОЗВАНА косовска полиција је данас на административном прелазу Мердаре привела Синишу Спасића из Племетине, радника ЕПС-а, због, како је наведено у саопштењу тзв. Специјалног тужилашва, ратног злочина у Вучитрну.
17. 08. 2025. у 20:24
КУРТИ ХАПСИ СРБЕ: Приведен на Мердару терете га због наводног ратног злочина на КиМ
ПРИПАДНИЦИ такозване косовске полиције ухапсили су данас на административном прелазу Мердаре С.С. под сумњом да је наводно починио ратни злочин против цивилног становништва током сукоба на КиМ.
17. 08. 2025. у 19:59
Најновије из рубрике
ХРВАТИ ЈОШ ЈЕДНОМ СТАВИЛИ ДО ЗНАЊА: Ми стојимо иза рушења Србије!
ОД СЛУЖБИ, до медија, преко политике, едукације, Блокадне кухарице, на сваком кораку су докази о умешаности Хрвата у рушење наше државе!
26. 10. 2025. у 08:03
ДРЖАВНА СЕКРЕТАРКА РЕАГОВАЛА НА ЛАЖНО САОПШТЕЊЕ МСП: Измишљају и креирају дипломатске сплетке
ДРЖАВНИ секретар у Министарству спољних послова Републике Србије Невена Јовановић реаговала ја на измишљено саопштење Министарства спољних послова.
25. 10. 2025. у 21:55
"ОДЛИЧАН ПОВОД ДА СЕ ПРОМОВИШЕМО" Скандалозна изјава блокадера, на најгори начин користе трагедију у Новом Саду и жртве (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ из Новог Пазара који тобож иду пешице до Новог Сада, изјавили су вечерас да користе трагедију у Новом Саду за своју промоцију.
25. 10. 2025. у 20:10
МИЛОШ ВУЧЕВИЋ ОБЈАВИО СПЕКТАКУЛАРАН ВИДЕО СА ШЕТЊИ ПРОТИВ БЛОКАДА У ПОЖАРЕВЦУ "Пуно ми је срце када видим реке људи"
ПРЕДСЕДНИК Српске напредне странке и саветник председника републике Милош Вучевић поделио је спектакуларан видео настао током вечерашњих шетњи против блокада у Пожаревцу.
25. 10. 2025. у 20:02
ВЕЛИКА ПОБЕДА СРПСКЕ ЛИСТЕ: ЦИК у Приштини објавила коначне резултате локалних избора у 35 општина
ЦЕНТРАЛНА изборна комисија (ЦИК) у Приштини објавила је данас коначне резултате локалних избора за градоначелнике у 35 општина.
25. 10. 2025. у 19:57
Коментари (0)