ОБЈАВЉЕНА КОМПРОМИТУЈУЋА ФОТОГРАФИЈА КУРТИЈЕВОГ СВЕЧЉЕ: Ево ко су прави криминалци (ФОТО)
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић поновио је данас да су Срби који су протеклих дана ухапшени у јужној српској покрајини невини и истакао да су једини криминалци Аљбин Курти и Џељаљ Свечља.
Фото: Printscreen Youtube/KTV - Kohavision/AP Photo/Bojan Slavkovic
- Једини криминалци овде су Џељаљ Свечља и Аљбин Курти, чија терористичка полиција хапси и киднапује невине Србе у стилу УЧК и пребија српску децу! Немања, Далибор и Урош су невини, као и Радош, Душан, Луне и не постоји ниједан доказ који их оптужује, већ само докази да су невини - поручио је Петковић на Твитеру.
Петковић је објавио и фотографију на којој је означен Свечља у тренутку док са групом људи преврће аутомобил Еулекса.
- Нисмо заборавили како сте Џељаље Свечља превртали Еулексове џипове, а ваш газда Курти бацао сузавац и шок бомбе у скупштини и на полицију. Ко о чему, криминалац Свечља о поштењу - закључио је Петковић.
Петковић је реаговао на изјаву Свечље, коју је такође поставио у објави, да су последња три дана ухапшена тројица Срба због, како је навео, "бруталних и криминалних напада на новинаре" и да ће ухапсити свакога ко је одговоран за насиље према новинарима.
Препоручујемо
ВУЧИЋ РАЗГОВАРАО СА ПРЕДСЕДНИКОМ ЕДФ-А: Ево о којим темама је било речи (ФОТО)
13. 03. 2026. у 13:10
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (3)