ВУЧИЋ: Вулину су уведене санкције због односа према Русији, а не због криминала

Новости Онлајн

12. 07. 2023. у 09:12

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обилази данас радове на изградњи брзе саобраћајнице од петље Пожаревац, преко Великог Градишта, до општине Голубац.

ВУЧИЋ: Вулину су уведене санкције због односа према Русији, а не због криминала

Фото: З. Ј. Мачак

Председник је након завршеног обиласка одговарао новинарима на питања, међу којима је било и питање о санкцијама које се односе на директора БИА Александра Вулина од стране америчке администрације.

- Сутра ћу да говорим детаљно, него нисам приметио да је кокаин нађен у Вулиновом кабинету, него у Белој кући имају они каквим истрагама да се баве. Мислим да је страшно важно да се спроведе истрага. Против Вулина нису уведене санкције због криминала, већ због односа према Русији – рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (162)

ЋУТАЛА ОСАМ ГОДИНА: Шта мајка Александре Пријовић заиста мисли о Лепој Брени?