СРПСКИ МЛАДИЋИ КРВНИЧКИ ПРЕТУЧЕНИ У ЦЕНТРУ ГРАЧАНИЦЕ: Куртијеви полицајци насрнули на момке после саобраћајног прекшраја

ДВОЈИЦУ српских младића су вечерас на очиглед мештана, у центру Грачанице на Косову и Метохији, претукли припадници такозване косовске полиције.

СРПСКИ МЛАДИЋИ КРВНИЧКИ ПРЕТУЧЕНИ У ЦЕНТРУ ГРАЧАНИЦЕ: Куртијеви полицајци насрнули на момке после саобраћајног прекшраја

Фото: Принтскрин

Један младић је теже повређен и пребачен у КБЦ Приштина у Грачаници, док се други још увек налази у полицијској станици. Испред зграде полицијске станице се окупљају мештани у знак протеста.

Како Танјуг сазнаје, полицајци су претукли српске младиће јер је један од њих затражио да се казна за саобраћајни прекршај, у овом случају невезивања појаса, напише на српском језику.

- Знаш ли ти где живиш - упитао је полицајац пре него што је почео да их удара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

Климатске промене су одговорност свих актера друштва