СЕСТРА УХАПШЕНОГ ДРАГАНА ЗА "НОВОСТИ": Открила због чега јој је брат на мети Куртија и његове полиције
ДРАГАН никада није био агресиван. До 1999. године, док нисмо били протерани из града, са породицом је живео у Приштини, а потом је са супругом и троје деце уточиште пронашао у Косовској Митровици. Оптужују га да је малтретирао грађане албанске националности, иако сам сигурна да он то није учинио јер је међу пријатељима имао и Албанце. Заправо, ако је учинио било које кривично дело, зашто га нису раније ухапсили иако је десет година радио у косовској полицији.

фото приватна архива
Овим речима Гордана Ђорић, председница Удружења пословних жена „Авенија“ из Лапљег села, описује хапшење Драгана Миловића (55) којег су припадници тзв. косовске полиције ухапсили јуче у Звечану.
И док понавља да га приштински правосудни органи оптужују да је наводно малтретирао грађане албанске националности, Гордана истиче да је суштински разлог судски спор који је добио у случају узурпације свог имања у селу у општини Србица.
- Драган је судским путем повратио осамнаест хектара имања које му је узурпирано од стране Албанаца и када је узурпатор требао да ослободи имање како би га Драган укњижио поново као своје власништво, он је ухапшен - појашњава Гордана Ђорић и додаје да је Србе на Косову и Метохији "најлакше" оптужити за ратни злочин под који сврставају разна дела, а за која пронађу лажне сведоке.
- Понављам да је Драган десет година провео у тзв. косовској полицији коју је напустио када и остали Срби са севера Косова и Метохије крајем протекле године. Зашто га нису ухапсили раније ако је починио било какво кривично дело - пита се Гордана Ђорић, сестра од тетке Драгана Миловића, једног од тројице Срба које је јуче ухапсила косовска полиција.
Поред Миловића ухапшени су и Илија Елезовић (70) из Косовске Митровице и Зоран Костић (73) из Прилужја којима је одређено полицијско задржавање до 48 сати. И док се Илија Елезовић због тешког здравственог стања налази у приштинској болници, Зоран Костић је у притвору у Обилићу, а Драган Миловић у Приштини.

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.
07. 08. 2025. у 16:00
Коментари (0)