ОВО ЈЕ СРБИН СА КиМ КОГ ЈЕ УБИЛА КУРТИЈЕВА ПОЛИЦИЈА: Игор је страдао од албанског метка у Бањској (ФОТО)

Новости Онлајн

25. 09. 2023. у 16:17

У ВАТРЕНОМ обрачуну са такозваном косовском полицијом у Бањској страдала су тројица Срба међу којима је и Игор Миленковић.

ОВО ЈЕ СРБИН СА КиМ КОГ ЈЕ УБИЛА КУРТИЈЕВА ПОЛИЦИЈА: Игор је страдао од албанског метка у Бањској (ФОТО)

Фото: Новости

Како "Новости" сазнају, Игор Миленковић (50) је отац двоје деце, а радио је као возач санитета у Клиничко-болничком центру Косовска Митровица.

Фото: Новости

Подсетимо, у ноћи између суботе и недеље припадници КПС покушали су да уклоне барикаде које је на улазу у Бањску поставила група наоружаних Срба. Том приликом дошло је до размене ватре и убијен је албански полицајац. Након тога уследила је вишесатна пуцњава током које су страдали и српски младићи.

БОНУС ВИДЕО: БЛИНДИРАНА ВОЗИЛА И ДУГЕ ЦЕВИ НА ПРИЛАЗУ БАЊСКОЈ - Куртијеви специјалци претресају српска возила

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију

РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.

16. 03. 2025. у 19:40

Коментари (3)

БОМБА ИЗ ТУРСКЕ: Тадић одјавио Муриња, позната нова дестинација