БРНАБИЋ: Хвала Кипру на поштовању територијалног интегритета Србије (ФОТО)
ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић састала се данас са новоименованим амбасадором Републике Кипар у Србији Андреасом Фотиуом и том приликом му захвалила на доследном поштовању интегритета и суверенитета наше земље.

FOTO TANJUG/ VLADA REPUBLIKE SRBIJE/ PEĐDA VUČKOVIĆ/
Брнабићева је захвалила и на принципијелном ставу Кипра приликом разматрања захтева за покретање процедуре за чланство тзв. Косова у Савету Европе, саопштила је Влада Србије.
Пожелевши амбасадору добродошлицу и успешан мандат у Београду, премијерка је рекла да верује да ће билатерални односи двеју земаља, који су засновани на традиционалном пријатељству, блискости и солидарности наших народа, бити додатно унапређени уз обострано залагање.
БОНУС ВИДЕО: Сајам наоружања у Београду

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (0)