(УЗНЕМИРУЈУЋЕ) ПЕТКОВИЋ ПОКАЗАО СЛИКУ УБИЈЕНОГ МИЈАИЛОВИЋА СА КиМ: Питање обдукције кључно - Рањен је, а онда је извршена егзекуција (ФОТО)

Новости Онлајн

02. 10. 2023. у 10:13

ПЕТАР Петковић у обраћању медијима рекао је да је добио дозволу породице убијеног Бојана Мијаиловића, ког су убили тзв. косовски полицајци, да покаже његову фотографију на којој се види како је Мијаиловић страдао.

(УЗНЕМИРУЈУЋЕ) ПЕТКОВИЋ ПОКАЗАО СЛИКУ УБИЈЕНОГ МИЈАИЛОВИЋА СА КиМ: Питање обдукције кључно - Рањен је, а онда је извршена егзекуција (ФОТО)

Фото: Принтскрин

- Питање обдукције је кључно, посебно како је убијен Бојан Мијаиловић. Оно што су нам рекли наши патлози на основу ове фотографије, тврде да је улазна рана у пределу левог капка, а излазна где је рупа са десне стране главе, што јасно говори да је он убијен док је лежао на леђима. Десна нога је у неправилном положају, што говори да је он прво рањен, пао је и онда је извршена егзекуција - рекао је Петковић.

Фото: Принтскрин

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

Џезверска - кафа која окупља