ПОЛИТИЧКИ ЈАЊИЧАРИ ТРАЖЕ ЧЕРЕЧЕЊЕ Вучић о изјави Поноша: Важно је да људи виде ко је уз свој народ
НА изјаву Здравка Поноша, који је тражио да опозиција мора да черечи Вучића по питању Бањске, председник Србије Александар Вучић рекао је на ТВ Прва да су представници опозиције коју предводи Драган Ђилас тражили и санкције.

Фото: Принтскрин/ЕПА/илустрација
- А овакви политички јањичари траже черечење. Морао је андрићевски израз да употреби. Али добро, важно је да људи виде ко је увек уз свој народ и у тешким тренуцима, а ко први окреће леђа. За мене је свака тема важна, и о свему сам спреман да говорим - рекао је председник.
Вучић истиче да ради марљиво, и да се труди да помогне својој земљи и свом народу.
Препоручујемо

НЕВЕРОВАТНА ПРИЧА ИЗ СРБИЈЕ: Два брата и сестра освојили 300 медаља - они су прави генијалци (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

Имају месечну плату 109.050$, а СИРОТИЊА су! Све им поједе кирија
ИМА и таквих случајева...
10. 09. 2025. у 09:24
Коментари (106)