СРБИЈА ЈЕ ДАНАС ПОНОСНА И САМОУВЕРЕНА: Арно Гујон и потпредседница Главног одбора СНС-а Ирена Вујовић у посети породици Пејушковић
КАНДИДАТ са листе "АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане!" Арно Гујон, заједно са потпредседницом Главног одбора Српске напредне странке Иреном Вујовић, посетио је породицу Пејушковић и разговарао са најстаријим члановима породице.
Foto: Printskrin/sns_srbija
- Србија је данас на раскршћу путева, или ће Србија да настави да иде напред, да се развија, да буде поносна на себе, на своју историју, уз јаку веру у своју будућност. Или ће Србија да стане, и да се врати уназад, у време када се стидела својих хероја, од Паштрика до Кошара, када се стидела својих страдалника, од Јасеновца до НАТО бомбардовања - рекао је Гујон.
Арно Гујон је поновио да је данас Србија поносна и самоуверена, те да је то наша отаџбина, отаџбина наше деце, наших унука и целог српског народа, ма где да живи, и зато "АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане!".
БОНУС ВИДЕО: ПРЕДСЕДНИК ЈЕ ФИН И ПРИРОДАН ЧОВЕК: Николић чију је породицу посетио Вучић за "Новости"
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (64)