ВУЧИЋ ПОДСЕТИО НА НАТО АГРЕСИЈУ: Нисмо заборавили 1999. годину, скинућемо капу пред сваким јунаком који је положио живот на олтар отаџбине
АРЕНОМ се проломило громогласно скандирање "Ацо, Србине" када је на бину изашао председник Србије Александар Вучић.

Фото: Депоситпхотос/Википедија
Листа „Александар Вучић – Србија не сме да стане“ држи предизборни скуп у пуној Београдској арени.
Председник каже да нисмо заборавили 1999. годину, и да ћемо сваке године подсећати на оно што се догодило.
- Гледаћемо у будућност, али нећемо се стидети наше прошлости. И скинућемо капу пред сваким јунаком који је положио живот на олтар отаџбине. И хоћемо да будемо војно неутрални, да сами чувамо своју земљу, небо и грађане - казао је он.
Каже да га критикују због тога ко су му отац и мајка, и да његови противици сада тврде да је Вучић уценио грађане Србије.
- Кажу да сам уценио грађане, да ако не победи листа "Александар Вучић - Србија не сме да стане", ја нећу бити председник. Па зар није много лакше да ја будем председник ко год да победи? Али ја нећу то рећи, за мене је Србија све, нећу да владам са онима који хоће да униште Србију - рекао је он.

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (0)