ПРИПАДНИЦИ КФОР-а који су 29 маја ове године поставили металну ограду са бодљикавом жицом на улици надомак зграде општине Звечан, после запоседања општинске зграде од стране припандика тзв косовске полиције и нелегитимних албанских граодначелника померили су жичану ограду са главне улице омогућивши тиме приступ околном Дому културе, али је прилаз згради општине у којој се и даље налазе албански специјалци и нелегитимни албански граодначелник и даље забрањен.
ДЕЛУЈУЋИ као браниоци Драгана Шолака, а представљајући се и као "борци за слободу медија", из дана у дан Шолакови медији и њима блиски саветници и сарадници срљају из срамоте у срамоту.
ДАНАС је министар финансија Синиша Мали посетио градилиште пројекта Еxпо, где је провео неколико сати у дружењу са радницима ангажованим на овом важном инфраструктурном објекту.
ЗАСТРАШУЈУЋЕ сцене насиља које су јуче виђене широм Италије, при чему су посебно драматичне биле у Милану где је у сукобу пропалестинских демонстраната и полиције повређено најмање 50 припадника органа безбедности, за грађане Србије, нажалост, нису ништа ново.
Коментари (0)