ВОЈНИЦИ КФОР-А ПОМЕРИЛИ ЖИЧАНУ "ОГРАДУ": Са главне улице у Звечану али и даље блокирна прилаз општинској згради

Драгана ЗЕЧЕВИЋ

20. 12. 2023. у 11:00

ПРИПАДНИЦИ КФОР-а који су 29 маја ове године поставили металну ограду са бодљикавом жицом на улици надомак зграде општине Звечан, после запоседања општинске зграде од стране припандика тзв косовске полиције и нелегитимних албанских граодначелника померили су жичану ограду са главне улице омогућивши тиме приступ околном Дому културе, али је прилаз згради општине у којој се и даље налазе албански специјалци и нелегитимни албански граодначелник и даље забрањен.

ВОЈНИЦИ КФОР-А ПОМЕРИЛИ ЖИЧАНУ ОГРАДУ: Са главне улице у Звечану али и даље блокирна прилаз општинској згради

фото д.з.

Наиме, војници КФОР-а су „барикаду“ померили само неколико метара уназад према општинској згради док на околној улици односно на тротоару под шаторима рандици локалне смаоуправе и даље бораве већ готово седам месеци од када им је забрањен улазак на своја радна места.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност

БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.

22. 04. 2025. у 12:01

Коментари (0)

АЛТА банка наставља акцију инклузије и племенитости: Поклони за малишане у Центру за социјални рад у Шапцу