ЛАЖНИ СТУДЕНТ НАЈАВИО ТЕРОР БЕОГРАЂАНИМА: Блокираћемо вас 48 сати

Марко Колашинац
Марко Колашинац

27. 12. 2023. у 15:17

ЛАЖНИ студент Иван Бјелић, активиста Драгана Ђиласа који на друштвеним мрежама објављује фотографије на којима позира у униформи и са аутоматским пушкама, најавио је да ће у петак од 12 сати потпуно блокирати Београд све до суботе у подне, када ће се блокада наставити скупом такозваног "Прогласа".

ЛАЖНИ СТУДЕНТ НАЈАВИО ТЕРОР БЕОГРАЂАНИМА: Блокираћемо вас 48 сати

Фото: Принтскрин

Бјелић је данас испред Филозофског факултета, где су "студенти" одржали скуп, рекао да неће објављивати место блокаде како не би "дошло до саботаже од стране власти".

- Циљ данашње акције је мобилизација људи за све оно што ће уследити даље... Данашња блокада биће веома интересантна, зато што смо од припадника обезбеђења Министарства локалне самоуправе добили веома занимљиву информацију да треба да им блокирамо мејлове, телефонске линије... Да их натерамо да не могу да функционишу и да писарница цео дан буде затрпана. Потпуно их затрпајмо! - поручио је Бјелић, и открио паклени план тајкунске коалиције за два дана уочи Нове године:

- У петак ће доћи до потпуне блокаде на 24 сата, од петка до суботе! Након тога ћемо отићи на скуп "Прогласа" на Теразијама... - поручио је Бјелић, и тако најавио 48 сати терорисања Београђана.

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (28)

Тржишта уздрмана, али ова жаба остаје зелена: Wалл Стреет Пепе (WЕПЕ) скаче 84%