СРБИ КРЕЋУ СА СМЕНОМ КУРТИЈЕВИХ ГРАДОНАЧЕЛНИКА НА СЕВЕРУ: Почиње се са прикупљањем потписа
ПРИКУПЉАЊЕ потписа за смену градоначелника Лепосавића почеће данас, изјавио је за Танјуг члан иницијативне групе из те општине Веселин Радовић.

FOTO: Novosti
Он је објаснио да је у понедељак добијено овлашћење да се за прикупљање потписа користи простор испред зграде Општине Лепосавић.
- Сутра од 9 сати почећемо прикупљање потписа за смену нелегалних и нелегитимних власти које се налазе у општини Лепосавић. Крајње је време да се зауставе акције које спроводе против српског народа - рекао је Радовић у уторак. Он је поручио да очекује велики одзив грађана.
Раније у уторак, Сања Кртинић из грађанске иницијативе за смену градоначелника Северне Митровице изјавила је да ће прикупљање потписа за смену градоначелника те општине такође почети данас од 9 часова.
Она је потврдила да су прикупљена сва потребна документа и да ће се потписи прикупљати у хали спортова у Косовској Митровици.
Кртинићева је нагласила да је тренутни, нелегитимно изабрани градоначелник доносио одлуке које нису у интересу грађана те општине и додала да очекује велики одзив грађана, јер верује да нико не подржава овакав начин вођења општина.
БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" У КОСОВСКОЈ МИТРОВИЦИ - Бачена бомба у близини хотела

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"БРАТЕ, МОРАМ!" Шта је Бора пред смрт урадио за Жељка
ПОСЛЕ вести о смрти фронтмена групе "Рибља Чорба", која је потресла регион у септембру прошле године, многе славне личности огласиле су се како би поделиле своје успомене на Бору Ђорђевића.
25. 06. 2025. у 08:29
Коментари (0)