УЗДАНИЦЕ СРПСКЕ ОПОЗИЦИЈЕ: Желе да доведу своје фаворите на власт и прогласе Србе за геноцидан народ

Новости онлајн

28. 01. 2024. у 12:25

ПРОШЛОГ јула група посланика Европског парламента обележила је годишњицу "геноцида у Сребреници".

УЗДАНИЦЕ СРПСКЕ ОПОЗИЦИЈЕ: Желе да доведу своје фаворите на власт и прогласе Србе за геноцидан народ

Фото: Принтскрин

Међу онима који су обележили годишњицу наводног геноцида били су и Виола фон Крамон, Андреас Шидер, Клемен Грошељ, управо они који су већ данима уназад узданица српске опозиције и који шире лажи о наводној неисправности изборног процеса у Србији. 

Поставља се питање - зашто исти људи сада желе да пониште изборну вољу грађана Србије? Они представници српске опозиције који заступају интересе наведених европарламентараца такође желе да Србе представе као геноцидан народ. 

Подсетимо се:

- Да се суочимо са прошлошћу и са злочинима и са геноцидом који је почињен у наше име - рекла је Тепићева једном приликом у Парламенту Србије. 

Желе да доведу своје фаворите на власт и прогласе Србе за геноцидан народ. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".

27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (55)

МИХИНА УДОВИЦА - ПРОВОЦИРА: Кожа, црна чипка и тетоважа змије (ФОТО)