НИ КРИВ НИ ДУЖАН 11 МЕСЕЦИ ПРОВЕО ИЗА РЕШЕТАКА: Детаљи са изрицања пресуде Златану Арсићу из Косовске Каменице (ФОТО)
05. 02. 2024. у 11:43
ПРЕД посебним већем Основног суда у Приштини данас је изречена ослобађајућа пресуда за Златана Арсића из Косовске Каменице којег је косовско тужилаштво теретило за наводни ратни злочин.
Повезане вести

ВАНДАЛИ НИ МРТВИМА НЕ ДАЈУ МИРА: Срби на задушнице обишли девастирано гробље у јужном делу Косовске Митровице (ВИДЕО)
СРБИ из северног дела Косовске Митровице данас су, на задушнице, организовано обишли девастирано православно гробље у јужном делу Митровице, како би упалили свеће и одали пошту својим најмилијима.
22. 02. 2025. у 13:39

СВЕ ВРЕМЕ ИМА НАПУЊЕНУ ПУШКУ И ЖЕЛИ ДА ПУЦА ПО СРБИМА Вучић о Куртијевим претњама - Може да има проблем са новом америчком администрацијом
ГОСТУЈУЋИ у емисији "Четвртком у 9" на РТС-у, председник Србије Александар Вучић коментарисао је и запаљиву реторику премијера привремених приштинских институција Аљбина Куртија пред изборе који се у недељу одржавају на Косову и Метохији.
06. 02. 2025. у 22:15

КО СРЦЕМ МРЗИ ТАЈ ЈЕ У ЗАТВОРУ, МИ СМО НА СЛОБОДИ: У Ђаковици код Драгице Гашић и мати Јоаникије, јединих преосталих Срба у овом граду
ЈЕДНА Српкиња и једна монахиња. Једна кућа, манастир и улица која се још само из старе навике зове "Српска". На албанском одавно носи име неког НАТО генерала или терористе тзв. ОВК.
03. 02. 2025. у 13:30

ЖИВИМО ЗАВЕТ СВЕТОГ САВЕ: "Новости" у Штрпцу и Готовуши на обележавању дана посвећеног првом српском архиепископу (ФОТО/ВИДЕО)
ТАМО на месту где се, како сами цитирају академика Матију Бећковића, спајају замља и небо, ђаци Светог Саве прославили су у понедељак школску славу.
29. 01. 2025. у 09:00

МОСКВА УПОЗОРАВА НА КУРТИЈЕВЕ НАМЕРЕ: Фалсификоваће изборе на Косову и Метохији - Кампања чишћења Срба се наставља
РУКАМА самопроглашених приштинских „власти“, уз саучесништво и подстицај Вашингтона и његових савезника из ЕУ, наставља се немилосрдна кампања чишћења Косова и Метохије од Срба и спроводи насилна албанизација, изјавила је званична представница руског Министарства спољних послова Марија Захарова.
23. 01. 2025. у 13:51
Најновије из рубрике

ШЕШЕЉ О ПРЕГОВОРИМА ТРАМПА И ПУТИНА: Украјина неће прихватити договор, не очекујем брзо решење
РУСИЈИ није у интересу да улази у било какав парцијални мир, изјавио је председник СРС др Војислав Шешељ.
18. 03. 2025. у 16:29

ДИРЕКТОР БИА: Нико од припадника служби безбедности нити грађана није сликао или видео било шта слично звучном топу
ДАНАС се у Народној скупштини, на захтев опозиције, одржава седница Одбора за контролу служби безбедности. Седници присуствују директор БИА Владимир Орлић, представници ВОА, Војске Србије као и МУП-а.
18. 03. 2025. у 16:21

ПАЈТИЋ СЕ ПОПТУНО ПОГУБИО: Сигуран да је полиција користила звучни топ и тврди да то не може да се докаже
БИВШИ функционер озлоглашене ДС Бојан Пајтић изјавио је за Н1 да "употреба звучног топа не може да се тек тако докаже".
18. 03. 2025. у 15:53

"ОГЛЕДАЛО НАСИЛНИЧКЕ ПОЛИТИКЕ ОПОЗИЦИЈЕ" Петковић: Срамни напад на студента Милоша Павловића
ДИРЕКТОР Канцеларије за КиМ Петар Петковић осудио је напад на студента Милоша Павловића.
18. 03. 2025. у 15:28

ИРЕНА ВУЈОВИЋ О НАПАДУ НА МИЛОША ПАВЛОВИЋА: Најоштрије осуђујем насилничко, непримерено и срамотно понашање
МРЖЊА и насиље које опозициони лидери месецима промовишу у институцијама и ван њих, како би се та слика прелила на улице, данас су кулминирали физичким нападом одобрника опозиционог покрета Крени промени на узорног студента медицине Милоша Павловића.
18. 03. 2025. у 15:25
Коментари (0)