ВУЧЕВИЋ ОДГОВОРИО ХРВАТСКОМ МИНИСТРУ: Слободу ћемо увек љубоморно чувати - Не очекујем да Радман то разуме, не дозвољава му политички ДНК
ПОТПРЕДСЕДНИК Владе и министар одбране Милош Вучевић реаговао је на изјаву министра спољних послова Хрватске Гордана Грлића Радмана који је оптужио Србију да седи на две столице и казао да Србија мора да одлучи на чијој ће столици седети.

Фото: Министарство одбране Републике Србије
- Водити суверену политику није лако. За државу која поседује, за светске прилике, малу територију и невелики број становника, тај задатак је још тежи. Али на дуге стазе, та политика је једина исправна, једина у складу са српском традицијом и храброшћу која је од вајкада била наша одлика.
- Наравно да ћемо и даље наставити да сами бранимо нашу независност. Јасно је да од суверености никада нећемо одустати. Свакако да ћемо сопствену слободу увек љубоморно чувати. И да, ни најмање не очекујем да Гордан Грлић-Радман ишта од овога, икада разуме. Не дозвољава му политички ДНК - навео је Вучевић.
БОНУС ВИДЕО:
ЂИЛАС И ЕКИПА СА ЊОМ РУШЕ СРБИЈУ: Пресрећна Виола фон Крамон честитала Косову "дан независности"

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: "Албанци ме звали 'српски шпијун', а кад треба - 'патриота'! Знам шта сам - никад ме нико није купио"
ГЛУМАЦ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је данас у 72. години, а једну од последњих улога одиграо је између осталог у филму "Руски конзул", серији "Клан", "Јужном ветру", "Сенкама над Балканом", "Бољем животу"...
22. 09. 2025. у 16:07
Коментари (0)