ВУЧИЋ НАСТАВИО КОНСУЛТАЦИЈЕ О НОВОМ МАНДАТАРУ: Разговарао са представницима листе Зукорлића и Жигманова

27. 02. 2024. у 12:06 >> 12:10

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић наставио је данас консултације са представницима листе "Усаме Зукорлић - Уједињени за правду - Странка правде и помирења - Бошњаци Санџака - Томислав Жигманов - Демократски савез Хрвата у Војводини".

ВУЧИЋ НАСТАВИО КОНСУЛТАЦИЈЕ О НОВОМ МАНДАТАРУ: Разговарао са представницима листе Зукорлића и Жигманова

Foto: Tanjug

На састанак са Вучићем дошли су, између осталих, лидер ДСХВ Томислав Жигманов, а из СПП Усаме Зукорлић и Един Ђерлек. Вучић је претходно завршио консултације са представницима листе Савеза војвођанских Мађара.

Вршилац дужности председника те странке Балинт Пастор рекао је новинарима да нису данас разговарали о функцијама, већ о инфраструктурним пројектима, између осталих и о Међународној изложби Експо 2027.

БОНУС ВИДЕО: Желе да доведу своје фаворите на власт и прогласе Србе за геноцидан народ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (0)

АЛАРМАНТНА ВЕСТ ЗА ХРВАТСКУ! Хрвати у паници: Срби нам дишу за вратом!