"РАДИЈЕ БИХ УМРО..." Снажна порука председника Вучића - Сувише волим своју земљу да бих им био потрчко
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић је током свог обраћања медијима још једном јасно исказао свој став - борба за државу и свој народ је његов једини пут.
Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић
- Један великан ми је три пута поновио, а што ти њих не пустиш у Београд, како је то код Орбана и Ердогана. Рекао сам му, видиш, моји снови су различити од твојих, моји снови се тичу будућности моје земље, оно што треба да урадимо до 2027. године, тичу се разултата, а не тога колико ћу бити на власти. Боље ми је да изгубим власт, али је никада не бих предао да бих себе чувао. Радије бих умро на било који начин него што бих прихватио то што си ми рекао. Сувише волим своју земљу да бих им био потрчко. Борићу се и даћу све од себе, више него икада да се супротставим онима који би да сруше Србију и Београд, а на уцене нећу никада пристати. Разумем што је потребно од мене правити демона.
Препоручујемо
АНТИСРПСКА ХИСТЕРИЈА У ХРВАТСКОЈ: Ко је отишао на Томпсонов концерт добио је петицу!
09. 01. 2026. у 15:46
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику
ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.
09. 01. 2026. у 13:11
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (50)