"ЊЕГОВА МЕТА НАПАДА СУ СРБИ" Петковић одговорио Роту
НАКОН оглашавање премијерке Ане Брнабић, директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић је такође одговорио немачком политичару Михаилу Роту.

фото Канцеларија за КиМ
Петковић се огласио на свом званичном X профилу:
- Ста је Рот икада рекао о Куртијевим контејнер изборима на северу, дугим цевима на бирачким местима, лажним градоначелницима и "легитемитету" од 3,5 одсто гласова? Или пак о изборима у Ђаковици где је на Куртијевој листи био човек ухапшен за трговину људима? Није никада, јер су му мета напада Србија и Срби - написао је он.
Препоручујемо

"НИЈЕ ЛАКО, АЛИ МОЖЕТЕ": Брнабић поручила Роту - Зовите ако вам треба подршка...
02. 03. 2024. у 12:32

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ДА ЛИ ЈЕ ОВО ПРАВИ РАЗЛОГ: Откривено зашто је Макрон "добио по носу", Брижит ово није могла да поднесе (ФОТО)
ИНТЕРНЕТ нема милости, а теорије завере се нижу једна за другом...
05. 06. 2025. у 12:00
Коментари (17)