ЛЕГЕНДАРНИ ОДГОВОР ПРВОГ ЧОВЕКА ПЉЕВАЉА НА ПОЗИВ ИЗ ПРИШТИНЕ: Догодине у Призрену !

20. 03. 2024. у 16:40

КАДА је председник општине Пљевља Дарио Вранеш добио позивницу за Међународни сајам туризма и спорта који се организује по 20. пут од 16. до 17. априла 2024. године у Приштини, који је подржан од стране тзв. Владе Републике Косово, уследио је кратак али интересантан одговор

ЛЕГЕНДАРНИ ОДГОВОР ПРВОГ ЧОВЕКА ПЉЕВАЉА НА ПОЗИВ ИЗ ПРИШТИНЕ:  Догодине у Призрену !

Фото Општина Пљевља

У позивници коју је Вранеш добио наводи се да је фокус овогодишњег издања и даље на промоцији локалног и регионалног туризма, промоцији природних лепота, културних добара и неоткривеног блага као туристичких атракција те „земље“ и региона.

Вранеш је на позив кратко одговарио: „Тзв. држава Косово не постоји већ је српска покрајина Косово и Метохија. Догодине у Призрену“, наводи се у одговору председника општине Пљевља.

Вранеш је јуче за „Новости“ потврдио аутентичност прписке, а на питање има ли још нешто да дода кртако је рекао да нема ништа осим: "Косово је срце Србије".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: Кључан је био позив једног човека

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"

У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.

11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад орешником?

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?

РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.

10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: Дигнуто 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)

КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.

12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10

Коментари (0)

НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ СА РАТИШТА: Подвиг Чечена после акције ВСУ