БРНАБИЋЕВА ПОЗВАЛА ПОСЛАНИЧКЕ ГРУПЕ НА КОНСУЛТАЦИЈЕ: Састанак ће се одржати 28. марта у Дому Народне скупштине

Биљана Ристивојевић

26. 03. 2024. у 13:53

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић позвале је председнике, односно представнике посланичких група у Народној скупштини да присуствују састанку који ће се одржати ради консултација око избора заменика председника радних тела Народне скупштине.

БРНАБИЋЕВА ПОЗВАЛА ПОСЛАНИЧКЕ ГРУПЕ НА КОНСУЛТАЦИЈЕ: Састанак ће се одржати 28. марта у Дому Народне скупштине

Фото: Танјуг/марко Ђоковић

Како се наводи у саопшењу Скупштине Србије, састанак ће се одржати у четвртак, 28. марта 2024. године, у Дому Народне скупштине у 9 часова.

- Молим све посланичке групе да Генералном секретаријату Народне скупштине потврде присуство састанку и доставе имена својих представника - поручила је Брнабићева.

БОНУС ВИДЕО: МАРИНИКА 25 МИНУТА УДАРАЛА О СТО У СКУПШТИНИ: Вучевић указао на посебан тренутак бешчашћа опозиције

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље

РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.

17. 04. 2025. у 11:29

Коментари (0)

ШВАЈНШТАЈГЕРОВА ТВ КОЛЕГИНИЦА ОБЈАВИЛА: ОЧЕКУЈЕМ ДЕТЕ! Цела Немачка прича о разводу Ане Ивановић и - овоме