СВИ СУ ТУ КАО НЕКАДА У НАПАДУ НА СРБИЈУ: Србија против насиља, аутономаши и жути у служби Динка Грухоњића
ДАНАС у подне је почео скуп професора Филозофског факултета због блокаде Филозофског факултета, а оно што је приметно јесте присуство опозиционих политичара који су познати по мржњи према Србији и СПЦ, који и ову прилику користе да се докажу својим страним послодавцима.

FOTO: Novosti
На скупу испред Филозофског факултета су примећени Бојан Пајтић, Мариника Тепић, Борко Стефановић, као и Ненад Чанак, који ни у једном тренутку нису осудили говор мржње Динка Грухоњића, а наводно се залажу за Србију без насиља и мржње.
Оно што је заједничко за ове политичаре јесте чињеница да су се током свог дугогодишњег бављења политиком залагали за аутономаштво, а најдаље од свих су ишли Ненад Чанак и његова бивша партијска колегиница Мариника Тепић који су се залагали да северна српска покрајина треба да постане република.
Такође, Мариника Тепић је једна од потписница Декларације да се у Сребреници догодио геноцид, што одговара ставовима Динка Грухоњића.
БОНУС ВИДЕО: НАЈНОВИЈИ СНИМАК: Шта се тренутно дешава испред куће Данкине мајке
Препоручујемо

СКАНДАЛОЗНО ПОНАШАЊЕ: Професор Филозофског факултета у Новом Саду простачки вређао новинарку (ВИДЕО)
29. 03. 2024. у 09:58 >> 10:35

"МЕЂУНАРОДНЕ ГРАНИЦЕ СЕ НЕ СМЕЈУ МЕЊАТИ СИЛОМ" Лицемерна изјава европских лидера - господо, а шта је са Србијом?!
ГРУПА европских лидера поручила је данас, након самита председника САД и Русије Доналда Трампа и Владимира Путина на Аљасци, да ће наставити да подржава Украјину која, како истичу, мора да добије чврсте безбедносне гаранције и једина може да одлучује о својој територији.
16. 08. 2025. у 12:35

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (0)