ОРЛИЋ СТАНКОВИЋУ: Љубав се не купује, тачно, али: то за тоалет-папир не важи
ВЛАДИМИР Орлић, потпредседник Главног одбора Српске напредне странке, реаговао је на изјаву Ђорђа Станковића посланика са Ђиласове листе "Србија против насиља".

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ
- Сад, "ин дис ситјуејшн" имамо: неке чудне речи, неповезане мисли.. "енибади андрстенд"? Љубав се не купује, тачно, али: то за тоалет-папир не важи. То се купује. Не краде се. Посебно не у трку, као да видиш Ђиласа бесног што си без питања рекао: немамо више оправдања за изборе.

ОДАВДЕ ЈЕ ИЗАШЛА ГРУПА ЉУДИ И ЗАПУЦАЛА: Детаљи ужаса у Вишњичкој бањи, жена убијена, више рањених (ВИДЕО)
У ЛОКАЛУ у Вишњичкој бањи у Београду убијена је једна жена, а рањено још неколико особа, међу којима је и њен муж коме се лекари боре за живот.
30. 09. 2025. у 16:33

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)