"НЕ ЗНАМ КО ЋЕ ДА ИЗАЂЕ, А КО ЋЕ ДА БОЈКОТУЈЕ" Вучић о локалним изборима: Људе занима хоћемо ли сачувати национални понос
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије, Александар Вучић, обратио се у Њујорку где се осврнуо на локалне изборе.
Фото Новости
- Не знам ко ће да изађе, а ко ће да бојкотује. Знате ли ви колико људи то у Србији интересује. Немам појма и нисам пратио. Ко хоће нек изађе, ко неће не мора. Људе занима хоћемо ли сачувати национални понос, како ће наша држава се односи према притисцима. Готово нико не размиља шта се друго збива. Странке служе томе да анимирају јавност, желим им успеха у томе. Ја ћу се укључити у неком трентуку, али пре 10 или 16. маја не пада ми напамет. Имам много важнијих послова од страначких питања - рекао је Вучић.
Препоручујемо
МЕСАРОВИЋ Горан Марковић је један болесник, човек који је само на папиру Србин
31. 01. 2026. у 14:57
ЂУРИЋ: Одлука Приштине још један озбиљан удар на политичка права српског народа
31. 01. 2026. у 14:39
НЕНАДИЋУ, ШТА ЗНАШ О ЛИКВИДАЦИЈИ СВЕДОКА УБИСТВА АДВОКАТА МИШЕ ОГЊАНОВИЋА?
31. 01. 2026. у 14:15
СРАМАН НАПАД У РАКОВИЦИ: Блокадер насрнуо на жене и псовао их (ВИДЕО)
31. 01. 2026. у 12:12
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (63)