НАСИЉЕМ ПРОТИВ СРБИЈЕ! Опозициони медији "ударили" на социјално угрожена лица!
ОПОЗИЦИОНИ медији "Н1" и "Нова С" објавили су на својим порталима како је у Крфској улици бр. 7а ГО Звездара, где се од 2008. године налази "Свратиште за децу", пријављено 93 бирача.

Foto: Printskrin
Иза лажне вести коју су наменски пласирали како би унели немир међу грађане, крије се истина коју они не желе да открију.
Посетом Центру за социјални рад у Београду и разговаром са надлежнима, откривено је да на тој адреси јесу пријављени грађани, али социјално угрожени и без сталне адресе боравка, особе које су изашле са издржавања затворске казне, као и сами корисници центра.
- Закон о пребивалишту и боравишту грађана прописује могућност пријаве грађана на адресу Центара за социјални рад, уколико та лица немају могућност да се пријаве на другој адреси. То су корисници Центара за социјални рад, лица у ситуацији бескућништва, деца без родитељског старања, лица која су изашла са издржавања затворске казне, лица и породице из неформалних насеља који немају адресу пребивалишта, па је неопходно да се пријаве на центар како би остварили даље своја права. Та лица имају обавезу да се јављају центру и уколико дође до промене статуса, да то пријаве нама, како бисмо их истог момента одјавили са адресе - рекла је Наташа Попадијак, руководилац одељења Звездара Градског центра за социјални рад и додаје да овакви наслови руше углед ове инстутуције:
- Овакви наслови руше углед наше институције, будући да се стварно ради о корисницима који су на евиденцији Центра за социјални рад - закључује Попадијак.
Опозициони медији не бирају на кога ће "ударити", те су сада отишли корак даље и социјално угрожена лица покушали да уврсте у своје прљаве игре, што још једном потврђује да они само и искључиво иду "Насиљем против Србије".
БОНУС ВИДЕО: ГРБОВИЋ: Вучић никада неће признати геноцид у Сребреници, то ћемо урадити ми када дођемо на власт!
Препоручујемо

"ЗНАЧИ, БУШЕЊЕ У ТОКУ..." Орлић о новим наводима у опозиционим медијима
26. 04. 2024. у 10:55

СКАНДАЛ! Милош Јовановић иде у коалицију са човеком који је уништавао српске заставе!
25. 04. 2024. у 23:01

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (14)