ТРИБУНАЛ КРИЈЕ ОД НАС МЕДИЦИНСКЕ НАЛАЗЕ РАТКА МЛАДИЋА: Немамо потпуне информације, знамо да је генерал био критично
ГЕНЕРАЛ Ратко Младић се пре нешто више од две недеље нашао у критичном здравственом стању и био је пребачен у болницу, изјавио је данас његов син Дарко Младић и истакао да су најпре о томе добили само кратку информацију да је имао озбиљан проблем.

Фото: В. Н.
- Касније, после неколико дана смо добили информацију да се налази у животно опасној ситуацији и до дан данас он се полако опоравља од тих проблема. Међутим, ми смо јако забринути с обзиром на то да је прошло две недеље и нисмо добили никакве конкретне налазе око тога шта се десило. Знамо само да не може да устане из кревета, да једва говори и знамо дијагнозу, међутим не бих тренутно да је саопштавамо јавности, али углавном он се налази у ситуацији у којој му је угрожен живот, рекао је Дарко Младић у изјави за Радио Републике Српске.
Дарко Младић је додао да не добијају налазе да би се уверили колико је та ситуација озбиљна и да су из тог разлога тражили да се генерал пребаци на лечење у Србију.
- Добили смо неке штуре повратне информације, али ми и даље не добијамо оно што је суштински јако битно, а то је да добијамо тачне налазе кад је пребачен у болницу, као и какво је садашње стање. Он је сад нешто боље, али нама је и даље, из овога што смо видели до сада, јасно да су потребне одређене методе лечења које он тамо не може да добије, рекао је Дарко Младић и истакао:
- На неки начин медицинска служба Трибунала крије од нас те налазе, што није први пут. Зато смо се обратили суду, тражили смо пребацивање лечења у Србију јер изгледа да тамо не може више да добије потребну негу. Тражили смо и да нам се доставе хитно сви његови налази што је он одобрио, сложио се, али ево ми још увијек немамо никакве налазе од тога осим неког, да кажем, описа који је недовољан".
БОНУС ВИДЕО: СВЕЧАНО У ПАРИЗУ: Најрадоснији хришћански празник прослављен у цркви "Свети Сава"

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)