ВУЧИЋ СА АМЕРИЧКОМ ПОДСЕКРЕТАРКОМ ЕЛИЗАБЕТ АЛЕН: Она долази у Београд у склопу турнеје по региону
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се данас са америчком државном подсекретарком за јавну дипломатију и јавне послове Елизабет Ален.
Фото: Принтскрин РТС
Састанак ће почети у 10 сати у згради Генералног секретаријата председника Републике, саопштила је прес-служба председника.
Ален долази у Београд у склопу турнеје по региону, у оквиру које ће посетити БиХ, Северну Македонију и Приштину.
БОНУС ВИДЕО: АУСТРИЈСКИ ЛИЦЕМЕР: Спрема Србима ћевапе, а оптужује их за геноцид
Препоручујемо
САСТАНАК У 10 ЧАСОВА: Председник Србије са америчком подсекретарком Елизабет Ален
14. 05. 2024. у 14:15
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Мадуро слетео у Њујорк, прети му смртна казна; Протести против Трампа (ФОТО/ВИДЕО)
У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, у суботу ујутро одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони и хеликоптери, јавили су светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље у операцији "Operation Absolute Resolve".
03. 01. 2026. у 07:45 >> 00:07
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)