ГЛАСАО СЕЛАКОВИЋ: Министар културе и члан Председништва Српске напредне странке Никола Селаковић гласао на Врачару
МИНИСТАР културе и члан Председништва Српске напредне странке Никола Селаковић гласао је јутрос на локалним изборима у Београду.

FOTO: Novosti
Селаковић је са супругом Милицом гласао у Основној школи "Јован Миодраговић" на Врачару у 8.30 часова.
Избори се одржавају у Београду и у још 14 градова, 51 општини и 23 градске општине, а бирачка места су отворена од седам од 20 сати.
БОНУС ВИДЕО: ПРЕМИЈЕР ВУЧЕВИЋ ГЛАСАО У НОВОМ САДУ: На бирачком месту са супругом и синовима
Препоручујемо

СИНИША МАЛИ ОБАВИО ГРАЂАНСКУ ДУЖНОСТ: Министар гласао на Звездари (ВИДЕО)
02. 06. 2024. у 09:47

ГЛАСАЛА ЈЕЛЕНА ТАНАСКОВИЋ: Своју грађанску дужност обавила на Вождовцу
02. 06. 2024. у 09:39

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

СРБИН ЧУВАО КЛИНТОНА: Бивши председник остао затечен - после свађе сазнао Ајкулино порекло: "Осећао сам да ми не може ништа" (ФОТО)
ЧОВЕК који је чувао Мадону, принца Харија, Бијонсе и Наоми Кембел потиче из старе београдске породице.
14. 08. 2025. у 07:43
Коментари (0)