"И СРБИЈА И ЕГИПАТ, СВАКО У СВОМ ДЕЛУ СВЕТА, ПРЕДСТАВЉАЈУ СТУБОВЕ МИРА" Вучић се огласио након састанка са председником Египта (ФОТО)

Новости онлајн

13. 07. 2024. у 11:35

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић борави у званичној посети Арапској Републици Египат.

И СРБИЈА И ЕГИПАТ, СВАКО У СВОМ ДЕЛУ СВЕТА, ПРЕДСТАВЉАЈУ СТУБОВЕ МИРА Вучић се огласио након састанка са председником Египта (ФОТО)

FOTO: TANJUG

"Са пријатељем и уваженим домаћином председником @алсисиоффициал о најважнијим питањима односа између Србије и Египта, могућностима за ширење сарадње и конкретним пројектима на којима ћемо сарађивати у предстојећем периоду.

Разменили смо мишљења и о свим изазовима који оптерећују данашњи геополитички контекст, као и о месту и улози наших земаља у новој регионалној и глобалној стварности.

И Србија и Египат, свако у свом делу света, представљају стубове мира, напретка и сарадње и гарант стабилности, чиме је наша одговорност за њихово очување огромна. Уверен сам да ћемо заједно успети у том тешком и часном подухвату.

Зато ћемо данас додатно учврстити историјске и традиционално одличне билатералне и економске односе и отворити нове путеве сарадње на добробит наших народа.

Хвала Вам на изузетном гостопримству, поштовани пријатељу @алсисиоффициал!", написано је у објави на званичном Инстаграм налогу председника Вучића. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!