ВУЧИЋ РАЗГОВАРАО СА ОДЛАЗЕЋИМ АМБАСАДОРОМ КОРЕЈЕ: Интензивирање политичког дијалога и јачање економских веза
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас у опроштајну посету амбасадора Републике Кореје Лија Ђеунга са којим се сагласио да је потребно наставити интензивирање политичког дијалога и јачање економских веза двеју земаља.

Фото: Танјуг
Вучић је Ђеунгу пожелео много успеха на новој дужности, уверен да ће и даље доприносити сарадњи Србије и Кореје.
- Сагласили смо се да је потребно наставити интензивирање политичког дијалога и јачање економских веза двеју земаља - написао је Вучић у објави на Инстаграм налогу будућностсрбијеав.
Он је навео да је том приликом истакао да је за Србију од велике важности то што код корејских компанија расте интересовање за услове инвестирања на српском тржишту и поновио да постоје велике могућности за сарадњу у областима попут образовања, културе и спорта, као и пројектима "паметних градова", електронске управе и заштите животне средине.
БОНУС ВИДЕО: Сарајево наставља стравичну ратнохушкачку кампању лажи против Вучића и Србије

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)