СУДИЈА МАЈИЋ: ПА ШТА АКО САМ ОСЛОБОДИО “ГЊИЛАНСКУ ГРУПУ”? Албански крвници касапили Србе, вођа "Прогласа" их пустио на слободу (ВИДЕО)
МИОДРАГ Мајић, један од вођа опозицоионог "Прогласа" и судија који је ослободио крвнике из Гњиланске групе гостујући у једном подкасту поново је потврдио да нема ништа против тога што је ослободио "Гњиланску групу".

Фото: Принтсцреен
Албански крвници из Гњиланске групе силовали су и касапили Србе, а вођа опозиционог “Прогласа” пустио их је на слободу, и нимало се не каје због тога.
Погледајте приложени видео:

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО - КРАХ БРАКА АНЕ ИВАНОВИЋ И БАСТИЈАНА: Швајнштајгер скинуо бурму (ФОТО)
АКО се уопште и сумњало у развод Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера, сада дилеме више нема.
18. 04. 2025. у 07:51
Коментари (0)