"НЕ БРИНИТЕ ЗА ОДНОСЕ СА РУСИЈОМ" Вучић: Србија води добру политику
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић изјавио је да наша земља води добру политику, те да има веома добре односе са Руском федерацијом.
Фото: Танјуг/Kremlin Pool Photo via AP
Он је приликом обиласка нове терминалне зграде на аеродрому "Константин Велики" у Нишу истакао да ће Србија наставити да одржава добре односе са Русијом, упркос онима који желе супротно.
- Као што ћемо да наставимо свој европски пут, упркос свима онима који би хтели да се ту зауставимо. И то нису они који су проруски или не знам како оријентисани, него они који су лажно проевропски оријентисани, а који не могу да поднесу економски, па и политички напредак Србије - рекао је Вучић, одговарајући на питање да ли су тачни наводи медија да је у лошим односима са председником Русије Владимиром Путином.
- Не брините, Србија води добру политику. И не брините за моје односе са Руском федерацијом. Они су веома добри - поручио је Вучић.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (16)