СТИЖУ ЛЕКОВИ ЗА "ДЕЦУ ЛЕПТИРЕ": Вучић казао од ког датума ће бити доступни у Србији

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

05. 08. 2024. у 22:40

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић, у пратњи ресорних министара, обишао је градилиште дечије болнице Тиршова 2 и најавио да ће лекови за "децу лептире" убрзо бити доступни.

СТИЖУ ЛЕКОВИ ЗА ДЕЦУ ЛЕПТИРЕ: Вучић казао од ког датума ће бити доступни у Србији

Фото: Новости

Каже да лечење "деце лептира" кошта 600.000 евра за једно дете и реч је о кремама, а то ће бити доступно најкасније од 13. или 14. августа ове године.

Има деце за које смо издвојили и два милиона евра. Све је то држава Србија увек урадила - рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

СУПЕР АКЦИЈА, ОПРЕМИТЕ ДОМ И УШТЕДИТЕ И ПРЕКО 40%