УХВАЋЕНИ У ДЕБЕЛОЈ ЛАЖИ: Куртијевци признали да су они наредили брисање српске тробојке (ФОТО)

Новости

08. 08. 2024. у 14:58

ДАНАС је на Тргу браће Милић прекречена српска тробојка, а иако су испрва из Приштине тврдили да су то урадили радници комуналног предузећа на одржавању, убрзо је стигло реаговање Куртијевог Самоопредељења које „објашњава“ да су заправо кречили „погрдне и увредљиве графите“?!

УХВАЋЕНИ У ДЕБЕЛОЈ ЛАЖИ: Куртијевци признали да су они наредили брисање српске тробојке (ФОТО)

ФОТО: Novosti

Међутим, на сликама које објављујемо јасно се види да је на том месту стајала искључиво српска тробојка, а не некакви увредљиви графити.

ФОТО: Novosti

 

Додатно, својом реакцијом, куртијевци су се јавно избламирали и признали да су они наредили удар на Србе, а не некакве комуналне службе, како су тврдили да би се опрали пред странцима и међународном јавношћу!

БОНУС ВИДЕО: УДРУЖЕНИ КРИМИНАЛ НА ДЕЛУ: Куртијев Радоица и тзв. заменик министра отимају српску имовину

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.

01. 04. 2026. у 22:03

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

КОРАК ДАЉЕ У ПОСЛОВАЊУ: Fashion Company реализовала емисију корпоративних обвезница вредну 8,45 милијарди РСД