КАКАВ ЛИТИЈУМ, КАКВИ БАКРАЧИ! Шолак открио прави циљ протеста: Политичари што пре да стану на чело и сруше Вучића! (ФОТО)
НАСЛОВИ у опозиционим медијима који су под диригентском палицом Драгана Шолака сваким даном све више откривају истину о томе да протести немају везе са литијумом, већ са ударом на власт и председника Србије.
Фото: Принтскрин
Тако је данас у једном од текстова освануо наслов "Политичари да стану на чело протеста против Рио Тинта што пре".
Фото: Принтскрин
Дакле, по ко зна који пут је јасно показано да заштита животне средине нема никакве везе са овом целом причом, већ да протести имају искључиво политичку конотацију и за циљ рушење председника Србије Александра Вучића.
БОНУС ВИДЕО: НОВА СРАМОТА ШОЛАКОВИХ ХУЛИГАНА: Чували смо новинарку Информера да се не баци под воз као Карењина
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.
22. 11. 2025. у 07:54
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
СЛОБОДА И ВОЈИН СЕ СЕЛЕ: Купили стан, а ево и где! Донели битну одлуку
СЛОБОДА и Војин су овај стан купили пре више од годину дана...
25. 11. 2025. у 08:41
Коментари (14)