"СЛАВИМ ОЛУЈУ, МЛАДИЋ ЈЕ ХИТЛЕР, ПАТРИЈАРХ ЈЕ ГРЕШНИК": Северина потврдила своје антисрпске ставове (ФОТО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

01. 09. 2024. у 12:43

ХРВАТСКА певаљка Северина Вучковић, која је недавно задржана на српској граници, потврдила је све своје антисрпске ставове, тако што је на инстаграму поделила текст који хвали те њене ставове.

СЛАВИМ ОЛУЈУ, МЛАДИЋ ЈЕ ХИТЛЕР, ПАТРИЈАРХ ЈЕ ГРЕШНИК: Северина потврдила своје антисрпске ставове (ФОТО)

Фото: АТА

- Што се тиче Северине, њезин се кримен састоји у томе што је подржала протесте против копања литија, жељела наступити на обиљежавању „злочиначке" Олује 2009. у Книну, „хероја" Ратка Младића исправно успоредила с Хитлером, поручила патријарху Порфирију да се покаје за гријехе и помоли за спас своје душе јер ће му требати, те на новогодишњем концерту у Котору ове године позвала Црногорце да не дају своју земљу. Кад све набројено узмемо у обзир, било би чудно да се није нашла на „непостојећој" листи обожаватеља лика и ђела МЦ Аце. - стоји у објави. 

Фото: Принтскрин

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ОБЕЛЕЖИЋЕ 2026. ГОДИНУ: Ко припада БЕТА генерацији?