ВИДЕО САМ ТЕКСТ ДА СВИ МОРАМО ДА УВЕДЕМО САНКЦИЈЕ: Вучић о доласку Зеленског у Дубровник - Биће мука и за нас и за њих
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић вечерас је гост емисије "Хит Твит" на ТВ Пинк.
Фото: Принтскрин/Пинк
Вучић је рекао да ће бити тешка недеља по питању санкција Русији.
- У среду је заказан у Дубровнику формат југоисточне Европе, плус Зеленски, не знам јел учествујемо или не. Видео сам текст предлога Декларације да сви морамо да уведемо санкције, само чекају Вучићево одобрење. Биће мука ове недеље и за нас и за њих - рекао је Вучић.
ХРВАТСКА СВОЈЕ КОРЕНЕ ТРАЖИ У НАЈДУБЉЕМ МРАКУ: Контроверзни празник у суседству - "Степинчево" између верског култа и политичког терета
ЈОШ се није стишала бура око усташког пира на дочеку рукометаша, обележеног Томпсоновим песмама које глорификују НДХ, а из Загреба стижу нове провокације које буде авети прошлости.
11. 02. 2026. у 20:13
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)