"НА НЕСРЕЋИ НЕСМЕМО СРУШИТИ ДРЖАВУ" Вучевић: Земља мора бити сачувана, то је политика СНС

08. 11. 2024. у 19:08
ПРЕДСЕДНИК Српске напредне странке Милош Вучевић обратио се након седнице Главног одбора СНС где се осврнуо на трагедију у Новом Саду.
Ne smemo srusiti drzavu na nesreci.
Politika SNS-a je da drzava mora biti sacuvana
Opozicija koristi nesreću kako bi prikupila jeftine poene!
Podrška za Vučevića! Država mora biti sačuvana po svaku cenu.
Politika SNS-a je pravi put za stabilnost i prosperitet!
Apsolutno zdravorazumska politika
Podrška za očuvanje teritorijalnog integriteta i stabilnosti države!
Ne smemo dozvoliti da rusimo svoju zemlju. Zemlja se cuva.
Politika koju vodi SNS je najbolja politika za Srbiju!
SNS pokazuje ozbiljnost i odgovornost u vođenju zemlje.
Bezbednost i opstanak zemlje su najvažniji. Bravo za Vučevića!
Država ne sme da stane. Zemlja mora napred, uprkos svemu što se dešava.
Ako uništimo ovakvu državu, šta nam onda ostaje.
Nasa zemlja se ubrzano razvija zahvaljujući odgovornoj vlasti
Drzava mora biti sacuvana, tragedija ne sme da bude povod za nasilne proteste i unistavanje grada
Zemlja mora biti sačuvana, to je politika SNS
Kada je teško, treba da smo ujedinjeni.A nas ujedinjuje i vodi SNS.
Bravo Vucevicu! Drzava se brani i cuva!
To je jedini ispravan i pravi put za Srbiju.
Iako opozicija to prizeljkuje, Srbija nece stati na svom putu napretka
Strašna se tragedija desila pomoći unesrećenima.
Повезане вести

ОВАКО ИЗГЛЕДАЈУ ЊИХОВИ "МИРНИ ПРОТЕСТИ" Вучевић реаговао: "Никада овим фашистима нећемо предати нашу Србију!"
ЛИДЕР СНС и саветник председника за регионална питања Милош Вучевић огласио се поводом насиља блокадера на улицама Новог Сада и истакао да је наша отаџбина је слободарска, независна, мирна и стабилна.
06. 09. 2025. у 09:50

БЛОКАДЕРИ ПОКАЗАЛИ КОЛИКО ЛАЖУ Вучевић: Чуваћемо српске светиње и никада нећемо дати икоме да уништава заставу Србије
ЛИДЕР СНС и саветник председника за регионална питања Милош Вучевић огласио се поводом неистинитих навода опозиције и опозиционих медија на друштвеним мрежама да је данас виђен на Лиману током акције враћања српских застава.
10. 08. 2025. у 14:52

МИЛОШ ВУЧЕВИЋ ПОСЛАО ПОРУКУ ДА СЕ НАЈЕЖИШ: Завет мог оца и мене је да ћемо се борити против војвођанских сепаратиста (ФОТО)
У НОВОМ видеу на свом званичном Инстаграм налогу, лидер СНС и саветник председника за регионална питања Милош Вучевић нагласио је да ће његови синови наставити ову политику и да је то њихов породични завет.
17. 07. 2025. у 12:35

ПОБЕДИЋЕ СРБИЈА! Вучевић: Не смемо дозволити блокадерским екстремистима да паралишу државу
БЛОКАДЕ су у Новом Саду демолирали просторије СНС, а тим поводом огласио се и председник странке Милош Вучевић.
29. 06. 2025. у 23:42
Најновије из рубрике

ШЕШЕЉ: Док је на снази окупација Републике Српске Крајине нећу ни признати никакву хрватску државу
ХРВАТСКУ ни данас не признајем, каже председник СРС др Војислав Шешељ.
02. 10. 2025. у 22:31

МИНИСТАРКА СНЕЖАНА ПАУНОВИЋ У АТИНИ
МИНИСТАРКА државне управе и локалне самоуправе Снежана Пауновић борави у званичној дводневној посети Атини, где се састала са министром унутрашњих послова Грчке Теодоросом Ливанисом и министром за дигитално управљање Димитрисом Папастергиуом. Састанцима је присуствовао и амбасадор Србије у Грчкој Никола Недељковић.
02. 10. 2025. у 22:26

ЛИСТА СНС У МИОНИЦИ ПРВА ПРЕДАТА: "Велики број грађана јасно показао да подржава политику развоја"
У МИОНИЦИ, листа "Александар Вучић - Најбоље за Мионицу!" прва је предата и званично проглашена.
02. 10. 2025. у 21:39

ЈАЊИЋ ШОКИРАО ЈАВНОСТ: Тадић је одлучивао ко ће бити ликвидиран, Доловац све скривала! Десет година пљачке, прогона и мрака
ПРОФЕСОР у пензији и прозападни активиста Душан Јањић у емисији Славија Инфо изнео је низ оптужби на рачун својих бивших политичких савезника, разобличивши, како каже, механизме злоупотреба, пљачке, али и обрачуна који су се завршавали ликвидацијама, а које се везују за период прве деценије после петооктобарских промена.
02. 10. 2025. у 20:27

"СЛАЖЕМ СЕ СА ВУЧИЋЕМ" Путин: У Србији покушај обојене револуције
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин рекао је да се слаже са председником Србије Александром Вучићем у погледу покушаја обојене револуције у Србији.
02. 10. 2025. у 20:04
Коментари (25)