ПЕТРОВИЋ РАСТУРИО ОПОЗИЦИЈУ: Теорија завере је да је руши БИА - они су увек у полураспаду, лидери се мрзе и једва чекају да се распадну
ДРАГОЉУБ Петровић, Шолаков уредник, изјавио је, гостујући на Н1, да је у опозицији увек полураспад, као и да је теорија завере да опозицију руши БИА.
Фото: Принтскрин
- Вечита је борба опозиције са опозицијом, коју ми овде стално гледамо. Увек има неких трзавица у опозицији, док у власти нема толико. Има трзавица, али оне нису толико изражене. Сад се дешава та нека чудна криза опозиције. Опозиција када треба да покаже јединство, показује нејединство - казао је Петровић, а причу да опозицију руши БИА назвао је теоријом завере.
- Добро је имати јаку опозицију. Често се дешава да је у полураспаду, и да се ту разни лидери мрзе, не подносе, свађају и једва чекају да се растуре и распадну - рекао је Петровић.
Препоручујемо
ПРЕМИЈЕР ОДБРУСИО ЂИЛАСУ: "БИА се не бави вама, ви једни друге сами оптужујете"
14. 11. 2024. у 08:31
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)