ОВАЈ ЧОВЕК ЈЕ НА СЛОБОДИ? Јешић о дану када је ударио полицајца: Психички нисам био способан, УБИО бих некога од њих! (ВИДЕО)

Новости онлајн

02. 12. 2024. у 12:16

ГОРАН Јешић, бивши функционер ДС-а, који је ударио полицајца током насилних протеста у Новом Саду, говорио је гостујући у једном опозиционом подкасту о дану када се тај напад на полицајца догодио и признао да "психички није био способан", те да није желео да иде на протест да не би неког убио.

ОВАЈ ЧОВЕК ЈЕ НА СЛОБОДИ? Јешић о дану када је ударио полицајца: Психички нисам био способан, УБИО бих некога од њих! (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

- Ја сам бајсем дошао, са идејом да стигнем на Лигу шампиона, очекујући реакцију Новог Сада од 3000 људи. И да будем тамо, пошто морам да будем тамо... Нисам био психички способан да идем тамо, убио бих неког од њих. Ми смо бајсеве паркирали у Синагогу, и ја сам кренуо на пешачки Јеврејском по бицикл, и идем кући. И онда сам... Она ми је буквално показала да идем тамо, ја сам дошао буквално с леђа овима - рекао је он. 

Иако је сам признао да је психички нестабилан, а о дану напада да је тада "могао да убије некога", Јешић је на слободи, уместо у притвору. 

Погледајте приложени снимак: 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (16)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена