ОДМАХ ГА ПРЕНЕЛИ КУРТИЈЕВИ МЕДИЈИ: Идеолог Ђиласових протеста поручио: Рушимо Вучића јер неће да се повинује и да уведе санкције Русији

Новости онлајн

04. 12. 2024. у 09:00

ИДЕОЛОГ опозиције, антисрпски настројен, Чедомир Стојковић поручио је да опозиција жели да сруши председника Србије Александра Вучића јер води самосталну политику и неће да уведе санкције Русији, а медији који раде под контролом терористе Аљбина Куртија одмах су са задовољством пренели његове речи.

ОДМАХ ГА ПРЕНЕЛИ КУРТИЈЕВИ МЕДИЈИ: Идеолог Ђиласових протеста поручио: Рушимо Вучића јер неће да се повинује и да уведе санкције Русији

Фото: Принтсцреен

Јасно је да опозицији и њиховим менторима смета независно вођење политике и то што су Вучићу на првом месту српски интереси, те су удружили снаге са шиптарским медијима како би насилним путем свргли Вучића који има неупитну подршку народа:

- "Имамо избор, санкције Русији са поправљањем односа са Косовом и да брзо уђемо у Европску унију. Ја сам одлучио да ОДУСТАЈЕМО од Европске уније и ту политику нећу мењати"; - то је превод ових Вучићевих речи из Брисела данас. Нема проблема, променићемо ТЕБЕ - рекао је идеолог опозиције Стојковић коме смета то што Србија не пристаје на понижења и да је воде странци и одлучују у њено име.

Фото: Принтсцреен

Убрзо је Куртијева Газета Експрес наставила кампању, пренела наведену изјаву и по команди дала пуну подршку рушилачким протестима у Новом Саду и Београду.

Фото: Принтсцреен

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (18)

АМЕРИКА ЈЕ ЗАТЕЧЕНА, ОДМАХ РЕАГОВАО И ДОНАЛД ТРАМП! Најбогатији спортиста на свету изазвао хаос!