КУРТИ, УСТАШЕ, ИСЛАМИСТИ И ОПОЗИЦИЈА У СРБИЈИ РАМЕ УЗ РАМЕ: Сви су јуче заједно вредно радили на истом задатку - Срушити Вучића! (ВИДЕО)
ИСЛАМИСТИЧКА "Слободна Босна" , терориста Аљбин Курти, усташе и опозиција у Србији удружили су се како би покушали да сруше Александра Вучића.

Фото: Printscreen
Док су усташки и исламистички медији бомбардовали јавност својим србомрзачким текстовима, Аљбин Курти је је за то време пљувао по Вучићу усред Загреба, а појединци из редова антисрпске опозиције су боравили у Бриселу у који су отишли по задатке!
Погледајте видео:

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"БРАТЕ, МОРАМ!" Шта је Бора пред смрт урадио за Жељка
ПОСЛЕ вести о смрти фронтмена групе "Рибља Чорба", која је потресла регион у септембру прошле године, многе славне личности огласиле су се како би поделиле своје успомене на Бору Ђорђевића.
25. 06. 2025. у 08:29
Коментари (0)